Logo Heliodent - Gabinet stomatologiczny
zapraszamy


Warszawa, ul. Wólczynska 65 lok U1

tel.: 733.024.434

22 817.83.85


Gwarancja

Szczegółowe warunki gwarancji gabinetu HELIODENT

Każdy pacjent u którego zostanie wykonana usługa stomatologiczna w gabinecie ma prawo do 1 ROCZNEJ gwarancji (z wyłączeniem implantologii i protetyki na którą dajemy gwarancję 3 letnią). Gwarantujemy naszym pacjentom najwyższą skuteczność naszych prac gdy zostaną dopełnione następujące warunki:

  1. Lekarz na pierwszej wizycie zbada stan uzębienia, wskaźniki higieny jamy ustnej i poinformuje pacjenta o wynikach kontroli. Jeżeli przed jakimkolwiek zabiegiem konieczne jest wykonanie skalingu (usunięcia kamienia i złogów nazębnych), poprawa stanu higieny czy odpowiednie przygotowanie uzębienia do dalszych działań, pacjent zostanie o tym poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na odpowiednie postępowanie.

  2. Jeżeli pacjent życzy sobie wykonania jakiegokolwiek zabiegu na pierwszej wizycie, mimo iż lekarz wskazuje na niewłaściwą higienę i potrzebę przeprowadzenia skalingu, zabieg może być przeprowadzony, lecz gwarancja będzie przyznana tylko na 6 miesięcy (czyli do daty kolejnej wizyty związanej z kontrolą higieny i jakości wykonanej pracy). Wtedy w zależności od stanu higieny, gwarancja może być przedłużona, bądź nie.

  3. Pacjent zobowiązuje się do ścisłego przestrzegania zaleceń lekarza oraz do wykonywania płatnych skalingów co 6 miesięcy, wizyt kontrolnych u lekarza prowadzącego co 12 miesięcy (tolerancja 1 miesiąc).

  4. Jeżeli pacjent nie zastosuje się do wyżej wymienionych ustaleń, utraci gwarancję.
HELIODENT waw.pl - ul. Wólczynska 65 lok U1, 01-931 Warszawa, tel. kom.: 0501 024 434, tel.: 22 817 83 85
o nas  |   zakres usług  |   cennik i płatności  |   gwarancja   |   galeria  |   kontakt