Logo Heliodent - Gabinet stomatologiczny
zapraszamy


Warszawa, ul. Wólczynska 65 lok U1

tel.: 733.024.434

22 817.83.85


Zakres usług

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna kojarzy się wszystkim z zabiegiem usunięcia zęba. A w ramach tej specjalności wykonuje się cały szereg innych zabiegów wspomagających pozostałe dziedziny stomatologii np. endodoncję (zabieg resekcji wierzchołka korzenia), periodontologię (kiretaże, zabiegi płatowe),protetykę czy implantologię. Wszystkie te zabiegi są wykonywane u nas w gabinecie przez doświadczonych chirurgów.

Protetyka

To dział stomatologii zajmujący się odbudową utraconych tkanek zęba jak i uzupełnieniem pojedynczych i mnogich braków zębowych. Nasz gabinet oferuje zarówno uzupełnienia stałe, które zrekonstruują utracone tkanki zęba (onley, inlay); utracone zęby (korony, mosty); uzupełnienia oparte na implantach, a także wszelkiego rodzaju protezy ruchome (szkieletowe klamrowe, szkieletowe bezklamrowe, osiadające akrylowe).

Profilaktyka Stomatologiczna

To działania mające na celu zapobieganie chorobom twardych tkanek zęba oraz przyzębia czyli tkanek otaczających zęby.Głównym celem profilaktyki jest walka z płytką nazębną-podstawową przyczyną rozwoju próchnicy i chorób przyzębia.

W naszym gabinecie oferujemy pacjentom zabiegi usuwania kamienia nazębnego i osadu:


HELIODENT waw.pl - ul. Wólczynska 65 lok U1, 01-931 Warszawa, tel. kom.: 0501 024 434, tel.: 22 817 83 85
o nas  |   zakres usług  |   cennik i płatności  |   gwarancja   |   galeria  |   kontakt